PLAN

Když už jste se proklikali až sem, tak to už je solidní šance, že přijedete. Video Vás navede přesně na místo konání.

Dojezd

Je to úplně jednoduchý, akorát to rozdělím na dvě skupiny. Ti co jedou od Jihlavy a Telče tak to mají sakra jednoduchý. Před cedulí Třebíč, odbočí doleva a pojedou dolu takovým prudším kopcem. Po cca 200 m přichází rozdvojení asfaltky a vy se dáte po tý pravý cestě a opět je to z kopce. Zase následuje cca 200 m, pak ostrá pravá na takovou užší asfaltovou cestu, cca 200 m po rovině kolem zahrad a JSTE TAM. Blahopřeji!

Od Jihlavy, Telče

Motorkářům jedoucím od Brna, Znojma, Velkého Meziříčí nezbude než projet celým městem, směr Jihlava a Telč, blížící se konec poznáte podle toho, že vyjedete takovej prudkej kopec, minete po pravý ruce benzinku Pap Oil, přejedete závory, samo když jsou nahoře a ejhle cedule Třebíč.

Od Brna

Od Velmezu

Hned za ní se dáte do prava dolu z kopce a následuje popis stejný jako má směr od Jihlavy a Telče, takže samí cca a bla bla bla, tak si to přečtěte o odstavec výš.

No a stejně myslím, že to najdete, protože to bude značený, tak se pořádně koukejte!sjezd k MOTOWIMS ve formátu MPEG (10 MB) - video 1 download
příjezd od Jihlavy a Telče ve formátu MPEG (9 MB) -video 2 download
od Brna a průjezd městem ve formátu MPEG (20 MB) - video 3 download
příjezd od Velkého Meziříčí ve formátu MPEG (7 MB) - video 4 download

 

 

 
2009 www.mcrai.eu