VIDEO PLAN

Když už jste se proklikali až sem, tak to už je solidní šance, že přijedete. Video Vás navede přesně na místo konání.

sjezd k MOTOWIMS (video 1)
od Jihlavy a Telče (video 2)
 

Je to úplně jednoduchý, akorát to rozdělím na dvě skupiny. Ti co jedou od Jihlavy a Telče tak to mají sakra jednoduchý. Před cedulí Třebíč, odbočí doleva a pojedou dolu takovým prudším kopcem. Po cca 200 m přichází rozdvojení asfaltky a vy se dáte po tý pravý cestě a opět je to z kopce. Zase následuje cca 200 m, pak ostrá pravá na takovou užší asfaltovou cestu, cca 200 m po rovině kolem zahrad a JSTE TAM. Blahopřeji!

Motorkářům jedoucím od Brna, Znojma, Velkého Meziříčí nezbude než projet celým městem, směr Jihlava a Telč, blížící se konec poznáte podle toho, že vyjedete takovej prudkej kopec, minete po pravý ruce benzinku Paramo, přejedete závory, samo když jsou nahoře a ejhle cedule Třebíč.

od Brna a město (video 3)
příjezd Velmez (video 4)
 

Hned za ní se dáte do prava dolu z kopce a následuje popis stejný jako má směr od Jihlavy a Telče, takže samí cca a bla bla bla, tak si to přečtěte o odstavec výš.

No a stejně myslím, že to najdete, protože to bude značený, tak se pořádně koukejte!sjezd k MOTOWIMS ve formátu MPEG (10 MB) - video 1 download
příjezd od Jihlavy a Telče ve formátu MPEG (9 MB) -video 2 download
od Brna a průjezd městem ve formátu MPEG (20 MB) - video 3 download
příjezd od Velkého Meziříčí ve formátu MPEG (7 MB) - video 4 download