Moto Wims 2012

MotoWims 2012 je za námi

Tak.... a je za námi další, už 13., povedený ročník MotoWimsu... Zatlačme slzu a pojďme si zrekapitulovat co se dělo.
Páteční počasí se nám sice snažilo lehce pokazit večer, nicméně například fandové kapely ŠKWOR na to absolutně nebrali zřetel a pařilo se nadále ve velkým i na U2 revival. Kluci z CrashRocku už jen doladili atmosféru a dotáhli páteční program na hlavní scéne do zdárného konce. Zábava se poté přestěhovala do našeho oblíbeného párty stanu, kde pokračovala až do brzkých ranních hodin.

 

Sobotní lehce podmračené dopoledne zpestřili avízovaní kluci z HD Praha, kteří si pro velký zájem o výpůjčku dvoukolých mazlů museli vést pořadník.
Následná motovyjížďka se pak prostřídala s velmi podařenými a výživnými soutěžemi, které se navzájem prolínaly s dobrovodným programem ve stanu BBC fifties´Davida Kohouta a podívanou na lepé děvy z Pin Up Girls. Sice nám trošku poprchávalo, ale pánové z kapely PROCZ celkem bez problémů nastartovali publikum na další program hlavní scény.

 

Kapela JEZEREL též přidala do otáček a ty potom na maximum dotáhly kapely UDG a hlavní - doslova třešeň na dortu - kapela HORKÝŽE SLÍŽE. Drsňáci ze STRAIGHTů pak udělali pěknou tečku za oficiálním programem a "rozlučkové" veselí opět zamířilo v plné síle do párty stanu, kde mnozí setrvali až do nedělního rána....
Tomu se říká vydařená akce!
Chceme tímto poděkovat všem aktérům od security služby, přes občerstvení, doprovodný program a hlavně kapelám a sponzorům za pomoc a přízeň a všem ostatním, kteří pomáhali realizačnímu týmu MW!

Těšíme se zase na přes rok na 14. ročník !!!!!

Realizační tým srazu MotoWims

Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o
Real application for internet