PLAN

Tak super, když už jste se proklikaly až sem, tak to už je solidní šance, že přijedete. Takže tady je mapa, plánek a pokus o návod, jak se dostat přímo do místa konání, aby jste náhodou netrávili víkend na parkovišti u benzinky.
Je to úplně jednoduchý, akorát to rozdělím na dvě skupiny. Ti co jedou od Jihlavy a Telče tak to mají sakra jednoduchý. Před cedulí Třebíč, odbočí do leva a pojedou dolu takovým prudším kopcem. Po cca 200 m přichází rozdvojení asfaltky a vy se dáte po tý pravý cestě a opět je to z kopce. Zase následuje cca 200 m, pak ostrá pravá na takovou užší asfaltovou cestu, cca 200 m po rovině kolem zahrad a JSTE TAM. Blahopřeji!
Motorkářům jedoucím od Brna, Znojma, Velkého Meziříčí nezbude než projet celým městem, směr Jihlava a Telč, blížící se konec poznáte podle toho, že vyjedete takovej prudkej kopec, minete po pravý ruce benzinku Paramo, přejedete závory, samo když jsou nahoře a ejhle cedule Třebíč. Hned za ní se dáte do prava dolu z kopce a následuje popis stejný jako má směr od Jihlavy a Telče, takže samí cca a bla bla bla, tak si to přečtěte o odstavec výš.
No a stejně myslím, že to najdete, protože to bude značený, tak se pořádně koukejte!

FLASH MAPA