WIMS 2002

Motosraz Wims 2002
Tak a je to za náma (jako, že ročník 2002)

Tak a je to za náma, ročník 2002 motosrazu Wims zdárně proběhl, nic výrazného se nestalo, Ti co přijeli odjeli a Ti co přišli, tak zase odešli. Jediné zranění, které jsem zahlédl, byl ubroušený palec jednoho bikera, ale tomu se to stalo ještě před návštěvou našeho motosrazu, takže náš lékař Pecan zde vystupoval v roli zachránce. Hned na začátek chci poděkovat všem účastníkům motosrazu za účast a doufám, že je zase v roce 2003 uvidím, myslím i Tebe "blondýno". V následujícím textu je krátká rekapitulace toho co se seběhlo, jako drobné osvěžení pro zúčasněné a pro Ty kteří nebyli, pozvánka na další ročník. Motosraz začal v pátek 23. srpna, jak bylo slibováno v novém areálu, v Třebíči - Poušově

Podle všech zúčastněných tato změna místa byla jedině k lepšímu a nabídla návštěvníkům i organizátorům nové možnosti. Zejména okruh v soutěžní části areálu byl velikým oživením pro všechny sobotní soutěže. Pátek byl plně zaměřen na muziku z okolí Třebíčska, plus pardubická Vypsaná Fixa. Zde jak již bývá zvykem plně zazářil Cirkus Mrodry ublues a taky se nesmí zapomenout na vystoupení Permon Balet Superstar. Hudební program byl ukončen okolo jedné v noci a Ti co toho neměli dost pokračovali v tanečním stanu a u nonstop stánků s občerstvením. Sobota musela již plně uspokojit i ty nejtvrdší motorkáře. Ranní probuzení je hodilo přímo do víru soutěží. V 10.00 začala jízda zručností, na kterou navázali dvě kola vyřazovací soutěže "bazén". Ta se pravděpodobně dosti zalíbila, takže do vyjížďky bylo o zábavu postaráno. Co se týče soutěže "bazén", tak ještě jedna drobná vsuvka, Pače s Bambusem pozdravují Leonu. Z vyjížďky, která se trochu roztrhla, se zamířilo rovnou na třebíčské Karlovo náměstí, kde proběhla kaskadérská show Milana Rozsypala.

A tam se děli věci, takovou parádu si nenechalo ujít ani civilní obyvatelstvo, takže na náměstí bylo tolik lidí, že to i pořadatelům vyrazilo dech. Po návratu do areálu začal maratón soutěží a hudebních kapel, který skončil opět okolo jedné v noci. Soutěže probíhaly v klasickém duchu motosrazu Wims, takže se začalo taháním Chevroletu, následovali další jako přetlačovací stolice, o nejhezčí motorku a hlavně novinka, závody in-line za motorkou

Tato soutěž zaskočila mnohé, včetně pořadatelů, protože všichni do toho šli po hlavě, takže se na okruhu jezdilo rychlostí přesahující 40 km/h. Ale stálo to za to, vítěz vyhrál pětikilo, podobně jako u ostatních soutěží, pořadatelé odepsali dvoje totálně zbroušené in-line brusle a zábava valila dál. Mezi tím běžel na podiu nepřetržitý program, který zabavoval ty, kterým nic neříkali soutěže na okruhu. Vrcholem večera byla miss mokré tričko, které se zúčastnilo 9 dívek, s nejrůzněji vyvinutým poprsím. Prostě hlavní výhra 150 USD lákala mnohé, i ty co je jen třeba poštípali včely.. A to se už chýlil konec, kapely Faith no more revival, Wohnout a Boron rozpálily návštěvníky a i lesbo show přiložilo pár polínek do ohně. Závěr opět proběhl pro nespavce v tanečním stanu a ráno následoval odjezd do trvalých a přechodných bydlišť a boj pořadatelů s hordou kelímků. Tak to byl motosraz Wims 2002, ještě jednou dík všem co tam byli